Rryma mbyt një burrë në Brod të Shtërpcës

Prishtinë | 14 Dhj 2018 | 14:05 | Nga Ekonomia Online

Një burrë ka ndërruar jetë në fshatin Brod të Shtërpcës.

Ai është goditur nga tensioni i lartë i rrymës, njofton policia.

“ Njësit relevante kanë dal në vend të ngjarjes dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete”, thuhet në raportin 24 orësh.

“Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme