Shqipdon Aliu varroset sot në Gadime të Ulët

Prishtinë | 22 Tet 2019 | 13:31 | Nga Ekonomia Online

Shqipdon Aliu, 23 vjeçari i zhdukur që u gjet i vdekur në Gadime të Ulët në Lipjan, do të varroset sot në orën 14:00 në varrezat e fshatit.

Ai u gjet në një gropë të gurthyesit më të vjetër të Gadimës së Ulët, ndërsa zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti, ka falënderuar qytetarët që ndihmuan në gjetjen e tij.

Para pak ditësh 23 vjeçarit i ka vdekur edhe babai, i riu pas vete ka lënë nënën dhe motrën 9 vjeçare.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme