Shtërpcë, i vihet zjarri një eskavatori

Prishtinë | 15 Kor 2019 | 12:34 | Nga Ekonomia Online

Dje në orët e hershme të mëngjesit i është vënë flaka një eskavatori, i cili është djegur tërësisht.

Një person kishte lajmëruar policinë se disa persona të tjerë të panjohur i kishin vënë zjarrin eskavatorit.

Njësiti i hetuesisë dhe krimteknikës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë vërejtur se ishte dëmtuar edhe një ekskavator tjetër.

Nuk raportohet për të lënduar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme