Shtetasi i Shqipërisë sulmohet me thikë në Prishtinë

Prishtinë | 04 Kor 2019 | 11:29 | Nga Ekonomia Online

Një shtetas i Shqipërisë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi është sulmuar fizikisht me thikë nga dy të dyshuar shqiptar.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe të njëjtit janë dërguar për trajtim mjekësor për arsye se edhe ata ishin të lënduar.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme