Stuhia rrëzon kulmin e Komunës, dëmtohen dy vetura (Foto & Video)

Prishtinë | 11 Sht 2017 | 19:19 | Nga Enea Osmani

Erërat e forta, të përcjella me shi, që përfshin kryeqytetin në orët e mbrëmjes, kanë rrëzuar kulmin e Komunës së Re në lagjen “Arbëria”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia dhe zjarrfikësit, raporton Ekonomia Online.

“Një pjesë e pullazit ka rënë në tokë, duke dëmtuar dy vetura civile”, tha për EO, një zyrtare e Komunës.

Zyrtarët policorë bënë të ditur se nuk ka të lënduar.

 

Të ngjashme