Sulmohen fizikisht zyrtarët e KEDS-it

Prishtinë | 11 Tet 2016 | 13:11 | Nga

Policia raporton se në fshatin Petrovë të Prizrenit janë sulmuar dy zyrtarë të KEDS-it derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Sipas Policisë zyrtarët e KEDS-it janë sulmuar në një lokal nga një i dyshuar.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme