Sulmohet Faton Shoshi në Prishtinë

Prishtinë | 09 Tet 2018 | 15:24 | Nga Ekonomia Online

Faton Shoshi,  drejtor i portalit Indeks-Online, i njohur si menagjer i yjeve të estradës, është sulmuar dje rreth orës 23:00 në Prishtinë.

Sipas njoftimit të policisë, Shoshi ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Florie Ahmeti, zëdhënëse e policisë në rajonin e Prishtinës ka thënë se në lidhje me rastin është arrestuar një person i dyshuar.

“ Lidhur me rastin është arrestuar K.B., 26 vjeçar. Pas intervistimit është dërguar në mbajtje 48 orë”, tha Ahmeti.

Policia ka njoftuar se në koordinim me prokurorin e shtetit po kryhen veprimet e fazës fillestare hetimore  për të proceduar me fazat tjera.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme