Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Prishtinë

Prishtinë | 27 Tet 2020 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Tre persona nga Prishtina, dy meshkuj dhe një femër janë ankuar në polici se persona të panjohur kanë shtënë me armë në drejtim të shtëpisë së tyre, raporton Gazeta Sinjali.

Vetura që dyshohet se ka shtënë në drejtim të shtëpisë së viktimave ka qenë me targa vendore.

Gjithashtu është bërë e ditur se policia kanë dalur në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur shtatë gëzhoja të armës së shkurtër.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme