Sulmohet me mjet të mprehtë një i mitur në Fushë Kosovë

Prishtinë | 01 Maj 2022 | 08:49 | Nga Ekonomia Online

Një i mitur ka njoftuar policinë se është sulmuar me mjet të mprehtë nga një tjetër i mitur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR /Rr. Aziz Zhilivoda, Fushë Kosovë 29.04.2022-13:25. Viktima mashkull kosovar – i mitur ka njoftuar se është sulmuar me mjet të mprehte nga i dyshuari mashkull kosovar, po ashtu i mitur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme