Sulmohet me shishe Molotovi një lokal në Prishtinë

Prishtinë | 19 Kor 2019 | 14:55 | Nga Ekonomia Online

Policia raporton se një person nga Prishtina ka lajmëruar se një person i panjohur ka gjuajtur një shishe molotovi në një lokal.

Pas këtij veprimi, ai është larguar në drejtim të panjohur,  ndërsa, në lokal është përhapur zjarri.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme