Sulmohet nga i dashuri, prishtinasja përfundon në QKUK

Prishtinë | 06 Dhj 2019 | 11:27 | Nga Ekonomia Online

Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai.

Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është stabile. Rasti po hetohet.

“Lagjja ‘Veternik’, Prishtinë 05.12.2019 – 02:15. Viktima femër K-Shqiptare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është stabile. Rasti është duke u hetuar”, shkruhet në njoftim të policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme