Sulmon fizikisht gruan dhe ia dëmton veturën, arrestohet i dyshuari nga Vitia

Prishtinë | 09 Pri 2021 | 08:48 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Viti pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimë femër kosovare dhe në shenjë revolte i ka dëmtuar veturën e saj.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme