Sulmon me thikë viktimën në Shtërpcë – arrestohet i dyshuari

Prishtinë | 18 Gus 2019 | 14:44 | Nga Ekonomia Online

Të shtunën rreth orës 23:00, është arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën në fshatin Drajkovc të Shterpcës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të ngjashme