Sulmon nënën dhe motrën, arrestohet i dyshuari

Prishtinë | 12 Mar 2019 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Një person në Podujevë është arrestuar pasi që i njejti ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor.

Raporti i plotë:

Është arrestuar i dyshuari, mashkull K/Shqiptar , pasi që pas një mosmarrëveshje familjare, i dyshuari kishte sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij, duke iu shkaktuar lëndime trupore. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme