Të shtëna me armë në Podujevë

Prishtinë | 06 Kor 2019 | 12:19 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar pasi kishte shtënë me armë zjarri në Podujevë, por nuk raportohet për të lënduar.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 11:50, në Podujevë.

Sipas raportit të policisë, në vendin e ngjarjes  është gjetur një gëzhojë ndërsa gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri.

Ndërkaq, me vendim  të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, kurse rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme