Të shtëna me armë në Prishtinë, arrestohet një person

Prishtinë | 18 Nën 2019 | 14:21 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një person i dyshuar në Prishtinë, pasi që ai nën ndikim të alkoolit ka shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar një armë dhe një karikator, tre fishekë dy gëzhoja dhe dy mbetje të predhës, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të ngjashme