Tenton t’ia marr fëmijën me zor, arrestohet

Prishtinë | 08 Tet 2019 | 11:38 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dje në Gllogoc një person të dyshuar pasi që i njëjti ka tentuar që ta marr fëmijën tetë vjeç nga një grua.

Sipas Policisë i dyshuari gjatë arrestimit ka shfaqur shenja që është me probleme psikike dhe i njëjti është dërguar në neuropsikiatri në Qendrën Klinikë Universitare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme