Ther një person, arrestohet

Prishtinë | 13 Maj 2019 | 10:51 | Nga Ekonomia Online

Një mashkull është arrestuar pasi më 11 maj në ora 23:15 në fshatin Gllogoc ka therur një person.

Policia ka konfiskuar në vendin e ngjarjes një thikë që dyshohet të jetë përdorur në rast.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme