Theret me thikë një person në Ferizaj

Prishtinë | 10 Shk 2017 | 11:06 | Nga

Në Ferizaj është arrestuar një person, i cili pas një mosmarrëveshja ka sulmuar me thikë një person.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme