Therje me thikë në Prishtinë, lëndohen tre persona

Prishtinë | 13 Pri 2019 | 10:42 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar, pasi i njëjti kishte therr me thikë tre viktima, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor dhe gjendja e tyre sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Sipas raportit të Policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 22:12, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, nga i dyshuari është konfiskuar një thikë e cila dyshohet se ishte përdorur në rast, dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme