Therje me thikë në rrugën “Luan Haradinaj”, i dyshuari ikën

Prishtinë | 08 Kor 2019 | 12:16 | Nga Ekonomia Online

Në rrugën “Luan Haradinaj”, në platonë e pallatit të rinisë nga një i dyshuar i panjohur është therur me thikë viktima mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar. Po ashtu edhe dëshmitari mashkull K-Shqiptar duke tentuar që të mbrojë viktimën është gërvishtur në dorë aksidentalisht. 

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Të ngjashme