Therje me thikë “Te Santea” në Prishtinë

Prishtinë | 05 Jan 2018 | 08:54 | Nga

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mbrëmë një person është therur me thikë në lagjen që njihet si “te Santea”.

Viktima është dërguar për trajtim në QKUK.

“Viktima mashkull K/Shqiptar, në rrethana të pa njohura është sulmuar me armë të ftohët dhe është therur me thikë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i njëjti ndodhet në arrati . Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe gjendet nën për kujdesin e mjekëve në QKUK. Rasti i proceduar mbetet nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme