Tre persona nën pranga, kanosën viktimën dhe penguan zyrtarët policorë në Gjilan

Prishtinë | 08 Pri 2019 | 10:14 | Nga Ekonomia Online

Tre persona të dyshuar janë arrestuar në Gjilan, të cilët për shkak të një problemi të mëhershëm e kanë kanosur viktimën dhe kanë penguar zyrtarët policorë në kryerjen e detyrave zyrtare.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Sipas të dhënave nga Policia e Kosovës rasti në fjalë ndodhi në ora 07:50 të ditës së djeshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme