Tre persona të maskuar grabitin një lokal në Podujevë

Prishtinë | 13 Jan 2019 | 11:15 | Nga Ekonomia Online

Grabitjet kohëve të fundit janë shtuar shumë, një e tillë ka ndodhur dje në Podujevë.

Një mashkull ka raportuar në Polici se përderisa ishe në lokalin e tij duke punuar tre të dyshuar të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur rreth 1000 euro para të gatshme, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë, njofton Klan Kosova.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme