Treni godet një veturë në Klinë, lëndohen tre persona

Prishtinë | 24 Mar 2021 | 10:57 | Nga Ekonomia Online

Tre persona kanë pësuar lëndime në një aksident trafiku që ka ndodhur ditën e martë mes një automjeti dhe treni në Klinë.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 18:05.

“Fsh. Videj, Klinë, 23.03.2021-18:05. Është raportuar për një aksident trafiku në mes, një automjeti dhe treni. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar tre meshkuj kosovarë të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme