U morën me prostitucion, arrestohen dy meshkuj dhe një femër në Prizren

Prishtinë | 03 Qer 2021 | 09:28 | Nga Ekonomia Online

Dje në Prirzen janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër, për të cilët dyshohet se u morën me prostitucion.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

“Prizren 02.06.2021 – 16:40. Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër kosovar-e, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale të lartë cekur”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit, të njëjtit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme