Ushtarët e FSK-së në shërbime jashtë vendit, hartohet ligj i veçantë

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 09:33 | Nga Erdonita Hebibi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Çështje të  Sigurisë dhe të Mbrojtjes të martën ka shqyrtuar Projektligjin për dërgimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës jashtë vendit, raporton Ekonomia Online.

Kryetari i këtij Komisioni Bekë Berisha propozoi formimin e një grup punues, propozim ky që morri  miratimin e deputetëve prezent.

Lexo më shumë:

Të ngjashme