Zëvendësdrejtoresha e AKI-së raporton në Komision lidhur me situatën e sigurisë

Prishtinë | 23 Pri 2021 | 12:21 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Zëvendësdrejtoresha e AKI-së, Vlora Hyseni ka raportuar në Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë lidhur me gjendjen e sigurisë në vend, raporton Ekonomia Online.

Ky raportim sikur edhe ata të kaluarit kur raporton kreu i AKI-së ka qenë i mbyllur për medie.

Kujtojmë se ditë më parë kryeministri Albin Kurti dhe presidentja Vjosa Osmani kanë emëruar Petrit Ajetin në krye të AKI-së.

Lexo më shumë:

Të ngjashme