Vdekje e dyshimtë në Prizren

Prishtinë | 10 Shk 2020 | 11:16 | Nga Ekonomia Online

Dje rreth orës 15:45 në Prizren është raportuar për një vdekje të dyshimtë.

Një mashkull është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë së tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Aty është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Me vendim te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme