Vdekje e dyshimtë në Shtime

Prishtinë | 26 Dhj 2018 | 12:11 | Nga Ekonomia Online

Një person është gjetur pa shenja jetë mesditen e së martës në rrugë në një fshat të Shtimes.

 Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ndihma e shpejtë urgjente, mjeku e ka konstatua vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar  në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme