Vdekje e dyshimtë në Skenderaj

Prishtinë | 23 Jan 2022 | 08:57 | Nga Ekonomia Online

Policia njofton për një vdekje të dyshimtë në Skenderaj.

Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË /Skenderaj 22.01.2022 – 11:00. Policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme