Vetura godet këmbësorin në Prizren

Prizren | 24 Qer 2017 | 12:50 | Nga

Policia raporton se i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën me targa lokale  nga pakujdesia ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull K-Shqiptare.

Sipas Policisë rasti ka ndodhur të premten në Prizren në Rrugën “Ismail Kryeziu”, në ora 21:55.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjta është dërguar për tretman mjekësor ne spitalin e Prizrenit. Nuk raportohet për te arrestuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme