Viti, dyshohet se dy lokale po merren me bixhoz

Prishtinë | 08 Nën 2019 | 11:53 | Nga Ekonomia Online

Gjatë hetimeve policore janë identifikuar dy lokale në Viti të cilat dyshohet se ushtrojnë veprimtari të kundërligjshme të lojërave të fatit.

Në lokalin e parë nuk është gjetur asnjë gjë e dyshimtë ndërsa në lokalin e dytë janë gjetur dhe konfiskuar dy paketime me çipa të lojës së pokerit.

Rasti është duke u hetuar, nuk raportohet për të arrestuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme