Vjedhje e rëndë në Prishtinë

Prishtinë | 31 Maj 2021 | 10:08 | Nga Ekonomia Online

Një person ka raportuar në Policia se disa person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty përveç disa gjësendeve tjera, i kanë vjedhur një armë për të cilën kishte leje.

Siç njofton Policia, rasti kishte ndodhur në Prishtinë.

Rasti vazhdon të hetohet.

“Prishtinë 20.05.2021-07:00-20:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty përveç disa gjësendeve tjera, i kanë vjedhur një armë për të cilën kishte leje. Rasti vazhdon të hetohet”, njofton Policia.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme