Vjehrri nga Prizreni e raporton renë e zhdukur në polici, thotë se nuk dinë për vendodhjen e saj

Prishtinë | 22 Qer 2021 | 11:03 | Nga Ekonomia Online

Një grua nga Prizreni është zhdukur, ndërsa rastin në polici e ka lajmëruar vjehrri i saj.

Sipas tij, familja nuk di asgjë rreth vendodhjes së saj.

Lajmin e ka bërë të ditur policia me anë të raportit 24-orësh.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Prizren, 20.06.2021-09:30. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se gruaja e djalit të tij, viktima femër kosovare është larguar në drejtim të panjohur dhe se nuk din për vendin e ndodhjes së saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme