Vrasje në Rahovec

Prishtinë | 09 Maj 2019 | 12:08 | Nga Ekonomia Online

Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur mëngjesine  sotëm në fshatin Qifllak të komunës së Rahovecit

Rastin e ka konfirmuar edhe Zëdhënësja e Prokurorisë së Gjakovës, Yllka Shehu, e cila ka thënë se nga informatat e para në vendin e ngjarjes dyshohet se personi në fjalë është vrarë.

“Për momentin nuk kemi shumë informata, është gjetë një trup i pajetë në oborrin e një shtëpie. Trupi është gjetur me shenja dhune dhe dyshohet se është vrasje, mirëpo është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obdukim”, ka thënë Shehu.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme