Vushtrri, i mituri shkakton aksident në rrethrrotullim

Prishtinë | 04 Kor 2018 | 15:11 | Nga

Të martën në rrugën “Bedri Pejani” në Vushtrri, një i dyshuar i mitur derisa kishte drejtuar motoçikletën nga pakujdesia dhe duke mos respektuar shenjën në rrethrrotullim kishte goditur veturën të cilin e drejtonte viktima mashkull, me ç’rast drejtuesi i motoçikletës pëson lëndime trupore si dhe pasagjeri në veturën e lartcekur.

Të lënduarit pasi kanë marrë tretman mjekësor në Vushtrri, janë liruar, njofton Policia e Kosovës, përcjell Klan Kosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme