Vushtrri, vidhet qeni i Policisë nga shtëpia e policit

Vushtrri | 19 Shk 2021 | 20:22 | Nga Ekonomia Online

Një qen i policisë është vjedhur nga shtëpia e një zyrtari policor në Vushtrri.

Rasti për Reporterin është konfirmuar nga Avni Zahiti, zëdhënës i Policisë në rajonin e Mitrovicës së Jugut.

Për qenin që është vjedhur ditën e diel, Zahiti ka thënë se nuk kanë ende detaje të tjera dhe se rasti është duke u hetuar.

Ngjarja ka ndodhur në Vushtrri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme