Zhduken dy fëmijë në Rahovec, policia gjen njërin

Prishtinë | 05 Tet 2018 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Dy fëmijë janë zhdukur në qytetin e Rahovecit. Ata janë raportuar nga prindërit e tyre në polici.

Sipas policisë ata janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për ndodhjen e tyre, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Pas hetimeve të zhvilluara është arritur të gjendet njëri prej viktimave, ndërsa për viktimën e dytë janë duke vazhduar kërkimet.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme