Zhduken dy vajza nga Peja

Prishtinë | 25 Sht 2022 | 08:43 | Nga Ekonomia Online

Dy vajza, njëra nga fshati Treboviq e tjetra nga Qyshku janë zhdukur.

Rastet në polici i kanë bërë të njohura prindërit e tyre.

Rastet janë duke u hetuar, tha policia në raportin e saj 24-orësh.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Treboviq dhe Fsh. Qyshk, Pejë (NN) 23.09.2022 – 07:00. Dy ankues meshkuj kosovar kanë informuar se vajzat e tyre  kosovare janë larguar nga shtëpitë dhe nuk janë kthyer më. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme