Zhduket një djalë në Ferizaj

Prishtinë | 11 Nën 2018 | 12:28 | Nga Ekonomia Online

Më datë 5 të këtij muaji, është zhdukur një djalë nga Ferizaj, shtëpia e të cilit është në rrugën “Rexhep Bislimi”.

Por nëna e tij rastin e ka raportuar dje në polici, më datë 10 nëntor.

Policia thotë se ajo e ka raportuar zhdukjen e djalit të saj i cili më datë 5 kishte dalë nga shtëpia dhe më nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tij..

Në raportin 24 orësh, thuhet se rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme