Zhduket një person në Suharekë (Foto)

Prishtinë | 11 Tet 2016 | 16:02 | Nga

Me datën 07 tetor në Policinë  Suharekës është paraqitur rasti i zhdukjes se Abedin Avdi Bytyqi i vitlindjes 1972 me banim në Suharekë.

Sipas familjarëve Abedini ishte parë për herë të fundit me 06 tetor rreth mesdite në Suharekë dhe deri me tani nuk dihet asgjë për te.

Luten të gjithë ata të cilët mund të kenë ndonjë informacion sado të vogël ta informojnë policinë.

Abedini është i gjatë rreth 167cm, me peshë rreth 75 kg.

Në vazhdim gjeni edhe një foto të personit të zhdukur.

humbje

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme