Zhduket një vajzë e mitur në Prishtinë

Prishtinë | 22 Mar 2020 | 11:49 | Nga Ekonomia Online

Babai nga Prishtina ka njoftuar policinë se vajza e tij e mitur është zhdukur

Rasti ka ndodhur në rrygën “Halit Geci” në Prishtinë, më 18 mars, ndërkaq është raportuar në polici të shtunën, më 22 mars.

Ankuesi ka njoftuar policinë se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Policia në raporton 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme