Zhduket një vajzë në Gjilan

Prishtinë | 04 Shk 2020 | 12:42 | Nga Ekonomia Online

Një grua ka raportuar në polici se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se sipas dëshmisë së ankueses, vajza e saj është larguar nga shtëpia më 29 janar dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

“Gjilan 29.01.2020 – NN. Ankuesja femër K-Rome ka informuar se vajza e saj viktima femër K-Rome, është larguar ka shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thekson policia.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme