Zjarr në Gjakovë, digjet një depo

Prishtinë | 25 Nën 2019 | 12:34 | Nga Ekonomia Online

Të dielën në Gjakovë një depo është përfshirë nga zjarri, ndërkaq rrethanat se si ka ardhur deri tek zjarri janë të panjohura

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Gjakovë, ndërkaq policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet policore përkatëse, zjarrfikësit dhe inspektorët mjedisorë.

Ndërkaë nuk është raportuar për të lënduar, apo për shkaqet e zjarrit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme