Sot, mot me diell dhe vranësira

Prishtinë | 12 Pri 2017 | 08:00 | Nga

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara do të mbajë gjatë ditës së sotme sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-21 gradë Celsius

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejt 137si deri 8 m/s.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme