Specialja konfirmon se po kryen bastisje në shtëpinë e Jakup Krasniqit dhe lokacione tjera

Prishtinë | 04 Nën 2020 | 08:36 | Nga Ekonomia Online

Tribunali Special ka njoftuar se është duke kryer operacione në Prishtinë.

Megjithatë, nuk kanë dhënë më shumë informacione.

“Zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) aktualisht është duke kryer operacione në Prishtinë. Operacionet e ZPS-së po kryhen me mbështetjen e Policisë së Kosovës dhe Misionit të Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë (EULEX). Më shumë informacion do të jepet më vonë”, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme