Sulmohet një infermiere në QKUK

Prishtinë | 13 Jan 2021 | 09:42 | Nga Ekonomia Online

Një infermiere është sulmuar në QKUK, gjatë ditës së djeshme.

“Është raportuar se e dyshuara femër kosovare e cila ishte nën përkujdesje të prindit të saj në shenjë pakënaqësie për përkujdesje e njëjta e ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare – infermiere derisa ishte në kryerje të detyrës”, thuhet në njoftimin e policisë.

Në raportin e policisë thuhet se Eedyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurort është liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme