Sulmoi fizikisht një femër, arrestohet i dyshuari nga Prishtina

Prishtinë | 25 Tet 2021 | 09:09 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Prishtinë, për shkak se i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar policia. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme