Sulmon nënën dhe motrën, arrestohet i dyshuari

Prishtinë | 19 Nën 2021 | 09:40 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës bën të ditur se ka arrestuar një person për dhunë në familje.

Rasti ka ndodhur të enjten, në ora 00:20.

“Ankuesja femër kosovare raporton se djali i saj i dyshuari kosovar, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj dhe motrës së tij”, thuhet në raport.

I dyshuari është  intervistuar me vendim të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.

Rasti në procedurë hetimore.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme